ד"ר גיא גוטמן, .M.D מומחה בכיר ומנתח מוביל בתחום

לייעוץ וקביעת תור

הסרת קונדילומות
בפי הטבעת

טיפול חדשני בלייזר לקונדילומות

באופן דיסקרטי ובטוח

מהי יבלת הקונדילומה?

קונדילומה היא אחת ממחלות המין הנפוצות ביותר, מופיעה בדמות יבלות (warts) הנגרמות כתוצאה מחשיפה לוירוס הפפילומה. 
המחלה נוטה להדביק נשים וגברים כאחד. החשיפה לוירוס הפפילומה מתרחשת באחת מהדרכים הבאות: יחסי מין וגינליים, יחסי מין אוראליים, יחסי מין אנאליים.

חלק מגורמי הסיכון להידבקות והדבקה

הטיפול

כיום, רוב הרופאים משתמשים בלייזר כדרך להסיר את קונדילומה. הלייזר למעשה מחמם את כלי הדם שנמצאים בתוך ובאזור היבלות עד שהן נהרסות עם העלייה בטמפרטורה. בלי כלי דם היבלות לא יכולות להמשיך ולהתקיים, ולכן מתות. לרוב, הרופא יאלחש או ירדים את האזור לפני הטיפול. ייתכן ותרגישו אי נוחות מספר ימים לאחר מכן. צריך לזכור ששימוש בלייזר כדרך טיפול יכול לעיתים להשאיר צלקות שאמורות להטיב עם הזמן, וכמו-כן, אינו מבטיח אי-צמיחה נוספת בעתיד.

הטיפול ביבלות בפי הטבעת יתחיל בבדיקה מקיפה לכל איזור הבושת ופי הטבעת.

הטיפול ביבלת הקונדילומה מתבסס על הסרת נגעים. ההסרה מתבצעת על ידי גזירה או על ידי טיפול בלייזר. הטיפול בלייזר יכול להיעשות הן להסרת גידולים חיצוניים, מעטים או רבים והן להסרת גידולים פנימיים במרפאה או בהרדמה כללית, והוא כרוך באי נוחות מינימאלית ונטול סיבוכים

ד"ר גיא גוטמן

ד״ר גיא גוטמן

רופא מומחה לקונדילומה, עם ניסיון של מעל 20 שנה

רופא בכיר במרכז בריאות האישה של קופת חולים כללית בהוד השרון. מומחה בגינקולוגיה ורפואת צוואר הרחם, רופא בכיר ומומחה בטיפול בקונדילומה.
תחומי התמחות עיקריים: גניקולוגיה כללית, אבחון ובירור ליקויי פריון בקרב נשים וגברים, מעקבי ביוץ, טיפולי פוריות, הזרעות והפרייה חוץ גופית, מעקבי הריון, התאמת אמצעי מניעה והפסקות הריון , וכן, טיפול בוירוס הפפילומה והסרת קונדילומות.

במרפאה של ד״ר גוטמן תזכו לטיפול הטוב ביותר

אנו מרפאה
פרטית ודיסקרטית

באישור ופיקוח
משרד הבריאות

עובדים עם כל
הביטוחים הפרטיים